Časté dotazy

Medůza 1
Medůza 2
Medůza 3

Jak lze wellness SpaSpa rezervovat?

Rezervace probíhá výhradně na webových stránkách. V sekci Rezervace je vždy zobrazena aktuální kapacita všech našich zón. Minimální doba rezervace je 2 hodiny.

Co je v ceně vstupu?

V každé zaplacené rezervaci automaticky počítáme s účastí 2 osob na celé dvě hodiny. Pro obě osoby budou připraveny ručníky a prostěradla do sauny, dále na Vás bude čekat lahev prosecca a miska s ovocem. Samozřejmostí je také karafa na vodu.

Jak se k nám dostanete?

Zóny na Praze 1 jsou vybaveny bezkontaktním vstupem. Po zaplacení rezervace Vám do emailu přijde unikátní čtyřmístný číselný kód, který zadáte u vstupu do zóny a potvrdíte #.

Zóny na Praze 7 jsou obsluhovány naším personálem, který je na místě vždy v čase předem zaplacených objednávek. Po příchodu ke vstupu prosím zazvoňte na zvonek SpaSpa a vyčkejte příchodu kolegyně, která Vás již uvede do Vámi vybrané zóny.

Parkování

Parkovat lze vždy v okolí wellness a přilehlých ulicích dle parkovacích tarifů dané Pražské části. Wellnessy SpaSpa nedisponují vlastními parkovacími místy.

Jak je zajištěn úklid?

Před každou a po každé rezervaci se v systému automaticky vyblokuje hodina navíc na úklid a dezinfekci prostor a vířivky. Díky tomuto časovému rozestupu se také naši hosté navzájem nepotkávají a jsme schopni tak zajistit maximální soukromí.

Chci si objednat vodní dýmku, jak to funguje?

Vodní dýmka je vždy připravena a nahřáta na Váš příchod do vybrané zóny. Luxusní nahřívací systém Quasar Raas 2 zajišťuje funkčnost dýmky až po 2 hodiny, a to bez výměny uhlíku. Vaše soukromí tedy po příchodu již není narušeno.

Vodní dýmku prosím objednávejte s dostatečným předstihem. Pro objednávky s příchodem pod 1 hodinu může být dýmka připravena až v průběhu rezervace.

Chci si objednat masáž, jak to funguje?

Při výběru termínu přidáte možnost Thajské masáže v příplatkových položkách. Spolupracujeme s úspěšným pražským studiem Thajských masáží, kteří na každou předem zaplacenou objednávku zajišťují masérky.
Masáže prosím objednávejte s dostatečným předstihem. Pro objednávky s příchodem pod 3 hodiny nemusí z důvodu výše uvedeného být masáž zajištěna.

Lze moji rezervaci zrušit?

Peníze ze zaplacené rezervace se dle podmínek nevracejí, každopádně našim hostům se snažíme vždy maximálně vyhovět a při zrušení rezervace alespoň 24 hodin předem Vám vystavíme voucher v hodnotě již zaplacené částky. Kód voucheru je poté platný 2 měsíce od data původní rezervace a stačí ho vložit do systému při vytváření nové rezervace.

Chcete se zeptat na něco jiného?

Kontaktujte nás